top of page

KİŞİYE ÖZEL KİLO ALMA PROGRAMI

Sağlıklı bir görünüm, kıyafetlerin içini dolduran zinde bir beden hayalinizi daha fazla ertelemeyin.

Diyet stresi yaşamayacağınız, midenizi şişirmeyecek, alışkanlıklarınızı değiştirecek, size beslenmeyi sevdirecek sağlıklı beslenme programınız için hemen randevu alın!

Peki görüşmeler nasıl oluyor, nasıl ilerliyoruz?

İşte kilo alma programının kapsamı:

İlk görüşmede ayrıntılı şekilde doldurduğunuz beslenme değerlendirme formu üzerinden beslenme alışkanlıklarınız, vazgeçilmez besinleriniz, sevdiğiniz besinler, varsa besin alerjileriniz, alışkanlıklarınız, yaşam şekliniz, sosyal durumunuz, psikolojinizin beslenme ile ilişkisi, fiziksel aktivite durumunuz, sağlık durumunuz, doktorunuzun görüp önerilerini eklediği son 6 ay içinde yapılmış olan kan bulgularınız, kullandığınız ilaçlar, kilo verme hikayeniz gibi noktalar üzerinde durduktan sonra; bir günlük besin tüketim kaydınızı (gün boyu (tüketim saati ve tüketilenmiktar bilgileriyle birlikte) yediklerinizi ve içtiklerinizi) alacağım.Vücut analizi cihazı ile yapacağım ayrıntılı ölçüm sonucunuzda yağ ve kas dokusu ağırlığınız, BKI değeriniz, bel kalça oranınız, bölgesel yağ ve kas dokusu dağılımlarınız gibi parametreleri anlatıp yorumlayacağım. Tüm bu veriler doğrultusunda ulaşmak istediğimiz hedef kilonuzu belirleyeceğiz. Ve hedef kiloya ulaşmak için hemen yola çıkacak‘Kişiye özel diyet’ programınızı birlikte planlayacağız. Uygulayamayacağınız bir beslenme programı hiçbir işe yaramaz; işte bu yüzden birlikte planlayacağız.Her hafta belirli bir gün belirleyerek düzenli görüşmelerimize de başlıyor olacağız. Haftalık kilo takibinin doğru yapılabilmesi için; randevularımızın aynı gün ve aynı saatte, aynı kıyafetlerle ve aynı tokluk düzeyinde olması önemlidir. Haftalık vücut analizi ölçümlerinizi yaptıktan sonra genel olarak haftanın değerlendirmesini yapıp; bir önceki haftaki kilo alma sonucuna, istek ve önerilerinize, varsa o hafta gerçekleşecek sosyal etkinlikleriniz veya seyahat, iş toplantılarına uygun özellikte yeni diyet programınızı birlikte planlayacağız.

Kilo alma programındaki amacımızkilonuzdaki artışın yanı sıra sağlıklı beslenmenin sizin için bir alışkanlık haline gelmesi ve alınan kiloların kalıcı olması!

İddia ediyorum; size özel planlayacağım beslenme programı ile rengarenk beslenecek, şişkinlik yaşamayacak, kararında doyacak, farkında olmadan hedef kilonuza ulaşacaksınız. Kilo artışını sağlarken, sağlığınızı da geliştireceksiniz!

Başarı hikayenizi yazmaya ne dersiniz?

7 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page