top of page

OBEZİTE CERRAHİSİ

Obeziteden ve beraberinde getirdiği kronik hastalıklardan kurtulmak için gerçekleştirilen ameliyatınızdan sonra, kişiye özel bir beslenme programı uygulanması çok önemlidir.

Bu özel süreçte uygulayacağınız beslenme programınızı ameliyatınızın durumuna ve sürece bağlı olarak birlikte planlayacağız.

Beslenmede dikkat edilmesi gereken noktalar, tüketilecek besinlerin miktarı, çeşidi, pişirme şekli vb. bilgileri size ayrıntılı bir şekilde aktaracağım.Vücut analizi cihazı ile yapacağım ayrıntılı ölçüm sonucunuzda yağ ve kas dokusu ağırlığınız, BKI değeriniz, bel kalça oranınız, bölgesel yağ ve kas dokusu dağılımlarınız gibi parametreleri anlatıp yorumlayacağım. Tüm bu verileri düzenli aralıklarla takip edeceğiz.Doktorunuzla irtibat halinde olarak sağlıklı ve uygun miktarda kilo kaybını sağlayarak; ameliyat sonrasının en başarılı şekilde geçmesini sağlayacağız.Kilo ve vücut analizi takibinin doğru yapılabilmesi için; randevularımızın aynı gün ve aynı saatte, aynı kıyafetlerle ve aynı tokluk düzeyinde olması önemlidir.

Size özel planlayacağım beslenme programı ile ameliyat sonrasındaki sürecini en rahat şekilde atlatacak, doktorunuzun da öngördüğü şekilde kilo vermeyi başaracağız.

Randevu için bizi arayın…

8 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Commenting has been turned off.